Harmonogram pracy ośrodków zdrowia

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy
tel. 14 610 02 50

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekśrodaCzwartekPiątek
Specjalista
chorób
wewnętrznych
Paulina Kmiecik8.00–13.0013.00-18.0013.00-18.008.00-13.0008.00-13.00
Specjalista
chorób
wewnętrznych
Katarzyna Fielek13.00–18.008.00-13.008.00-13.0013.00–18.0013.00-18.00
PediatraAleksander Gut 15.00–18.009.00-15.0015.00–18.00
StomatologAdam Wilk8.00–12.0013.00–17.008.00–13.0014.00-17.00
Starszy fizjoterapeutaTeresa Komasa8.00–15.3510.25-18.008.00–15.3510.25–18.008.00–15.35
Starszy fizjoterapeutaAdriana Piątek14.15-18.008.00-11.4514.15-18.008.00-11.4514.15-18.00
Specjalista
medycyny pracy
Renata Kaim18.00-19.00
TechnikBeata Dudek13.00-17.3008.00-11.00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Bogucicach
tel. 14 612 09 03

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Specjalista
medycyny
rodzinnej
i pediatra
Agnieszka
Bialik-Partyka
8.00–13.3012.30–18.008.00–13.30
Specjalista
medycyny
rodzinnej
Katarzyna Cyz8.00-13.3010.25-16.00
StomatologJarosław Kurek13.00–18.008.00–13.008.00–13.00
Starszy fizjoterapeutaMarta Styczeń10.25-18.008.00-15.3510.25-18.008.00–15.3510.25-18.00
Starszy fizjoterapeutaAdriana Piątek8.00-11.4514.15–18.008.00-11.4514.15–18.008.00-11.45

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Cikowicach
tel. 14 612 01 19

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Specjalista medycyny rodzinnejAnna
Mianowska-Ryzner
12.30-18.008.00-13.3010.00-15.308.00-13.3012.30-18.00
Specjalista
medycyny
rodzinnej
i pediatra
Agnieszka
Bialik-Partyka
8.00-13.3010.00-15.30
StomatologMonika Żabczyńska7.30-10.307.30-13.3011.30-18.00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Pogwizdowie
tel. 14 612 74 77

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
PediatraKatarzyna
Piotrowicz-
Kruszyna
12.30-18.008.00-12.008.00-12.008.00-11.00
Specjalista
chorób
wewnętrznych
Artur Boczek8.00-13.3010.30-16.008.00-13.3011:30-17:008.00-13.30
StomatologMarta Żółtek- Laska12.00-18.008.00-14.008:00-13:00
Starszy fizjoterapeutaJustyna
Pawłowska-
Jewiarz
10.25-18.008.00-10.2515.35-18.0014.35-18.008.00-15.35
Starszy fizjoterapeutaPaweł Piątkowski8.00-15.3510.25-18.008.00-15.358.00-15.3510.25-18.00

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Proszówkach
tel. 14 611 09 10

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Specjalista
medycyny
rodzinnej
Katarzyna Cyz9.00-16.008.00-12.008.00-13.30
Lekarz ogólnyBarbara Salamon15.10-17.3013.10-17.3015.10-17.30
StomatologMonika Żabczyńska11.00-14.0011.30-18.007.30-13.30
Starszy
fizjoterapeuta
Elżbieta Sądel8.00-15.358.00-15.3510.25-18.008.00-15.3510.25-18.00
FizjoterapeutaMałgorzata Pilch15.30-18.0015.30-18.008.00-10.3015.30-18.008.00-10.30

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Siedlcu
tel. 14 612 70 87

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekśrodaCzwartekPiątek
Lekarz ogólnyMichał Rojewski12.30–18.0010.00–13.0012.30–18.009.00-11.45
Lekarz ogólnyBarbara Salamon8.00–13.3015.10-17.30
PediatraBarbara Skórnóg8.00-12.0014.00-18.008.00-12.00
StomatologKrzysztof Serek14.15-19.158.00-13.008.00-13.00
Starszy
fizjoterapeuta
Paulina
Kołodziej-
Madej
10.25-18.0008.00-15.3510.25-18.0010.25-18.008.00-15.35
FizjoterapeutkaAgata
Szuperska-
Krasoń
8.00-10.3015.30-18.008.00-10.3015.30-18.0015.30-18.00
FizjoterapeutaTomasz Bursztyn10.25-18.0008.00-15.3510.25-18.0010.25–18.008.00-15.35

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy – Filia w Stradomce
tel. 14 610 18 00

LekarzImię i NazwiskoPoniedziałekWtorekśrodaCzwartekPiątek
Lekarz ogólny Michał Rojewski10.00–15.0013.15-17.0012.00-15.00
Lekarz ogólnyArkadiusz Krupiński8.00–10.00
Lekarz stomatologKrzysztof Serek8.00-13.008.00-13.0014.15-19.15
PediatraBarbara Skórnóg14.00-18.008.00-12.00